Hakkımızda – Cunda Nefes Otel

Ayvalık Cunda adasında yer alan Cunda Nefes Hotel; şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için, samimi bir atmosfer sağlıyor. Personelin kişisel ilgisinden ve ayrıca bazı yerel kültürlerle etkileşim kurma şansından yararlanılan tesis, bayan işletmeci tarafından yönetiliyor.

Oda kahvaltı fikri, yüzyıllardır var olan bir şeydir. Gezginlerin küçük maliyetler karşılığında, bir gecede kalabilecekleri ya da haftalarını geçirebilecekleri otelde; konukların sosyalleşebileceği ortak oturma alanları ve bahçede kahvelerini yudumlayarak, sohbet edebilecekleri alan bulunuyor.

Yeşil doğası, muhteşem havası ve Cunda Adası’nın o eşsiz tarihi içinde kendinizi evinizde hissetmeniz için, samimi bir ortam bulunuyor.

Bahçemizde el yapımı zengin kahvaltı çeşitleri ile güne mutlu ve huzurlu başlamanın keyfini yaşatmaktadır.

Birbirinden seçkin konuklarımızdan oluşan aile ortamı sıcaklığında sıradan bir tatilden daha fazlasını yaşamanız için sizleri otelimize bekliyoruz.

Cunda Nefes Hotel; günlük yaşamın yoğun temposunu üzerinden atmak isteyen tatilciler ve gezginler için, sıcak bir aile ortamı sunuyor. Hotelde 10 odalı hotelde oda + kahvaltı konsepti muhteşem planlamayla sunuluyor.

Cunda Nefes Otel; Cunda Adası’nın muhteşem doğası, tarihi yapıları ve dokusuyla birleştirilen, konuklara geçmiş ve geleceği aynı anda sunan modern bir işletmedir.

Oda Çeşitlerimiz :
Yoğun ve stresli yaşamı biraz olsun rahatlatmak ve ruhunuzu dinlendirmek için tercih edebileceğiniz 4 farklı oda konsepti sunuluyor.

WhatsApp İletişim
7/24 İletişim